Survivor All Star’da ikinci eleme adayı belli oldu! Oyun alanında gerginlik

Survivor All Star’da Ogeday ve Yunus Emre yaşadıkları kavgaya dair açıklamalarda bulundu. Yaman bu haftanın erkek eleme haftası değil Yaman haftası olduğunu ifade etti. Oyun alanında sinirler gerildi. Damla Can ve Nagihan tartıştı. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde: 

‘BEN ASLINDA BİR ETKİNİN TEPKİSİYİM’

Yunus Emre, Ogeday ile yaşadığı kavgaya ilişkin, “Bir itirazda bulunuldu. Benim örneğim yine orada verildiği için ben dedim ki verdiğim örnekle bu aynı şey değil. Sen bi sus oradan dedi. Son gerginlike değerlendiriliyor ya bütün olaylar. Ben aslında bu senenin bütün toplamının bir gerginliğini yaşıyorum bir isme karşı. Ben aslında bir etkinin tepkisiyim.” dedi.

‘KENDİMİ KAYBETTİM’

Ogeday da yaşadıklarını anlattı. Ogeday şu ifadeleri kullandı:

Dünkü olayda ben bir başkasına birşey anlatırken orada Yunus Emre’nin 3. kişi olarak konuya dahil olması, bana birşeyler söylemesi sonra arkasına kötü bir laf söylemesi, benim fitilimi ateşledi zaten. Karşı karşıya gelince her şey hızlı bir şekilde oldu. Temas ettik birbirimize ama mutlumuyum bu durumdan hiç değilim. Kendimi kaybettim, kontrolümü kaybettim. Bu konuda çok üzgünüm.

‘YAMAN HAFTASI İLAN EDİYORUM’

Yaman, dokunulmazlık oyunlarıyla ilgili, “Haftanın ilk dokunulmazlığı oynadık. Erkek haftasıydı, hatta erkek haftası değil Yaman haftası ilan ediyorum bu haftayı. Verdiğimiz ilk dokunulmazlıkta Yaman düelloda. Benim o potaya düşmemem lazım. Artık çok riskli” dedi.

OYUN ALANINDA GERİLİM

Nagihan’ın konuşması sonrası Damla sinirlenip ‘Bir işe yaramadın ya çenenle işe yara’ diyerek tepki gösterdi. Nagihan da bu sözler sonrası daha çok sinirlenerek ‘Sakatlığa bile saygısı olmayan insanlarsınız. Bu kadar yıl hep ezdim seni. Bunun yangını çıkıyor sizden. 4 sene ezdim seni. Böcek gibi ezdim” dedi. Damla Can, Nagihan’ı çirkinleşmekle suçladı. İkilinin tartışması bir süre daha devam ettikten sonra son buldu.

DOKUNULMAZLIK KIRMIZI TAKIMIN

Dokunulmazlık oyunu dişe diş bir mücadeleye sahne oldu. Kırmızı takım 12-10’luk skorla galip geldi. Takım ödül olarak hamburger ve patates kızartması yedi.

İKİNCİ ELEME ADAYI

Mavi takımdan adı en fazla çıkarak ikinci eleme adayı olan yarışmacı Yaman oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir